• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Skrzydełka jak w kfc

Szczegóły
Utworzone przez: 21.02.2018
Autor: Bojko
Wyświetlenia: 929

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Domowe tortille z kurczakiem i warzywami przygotujecie w kilka minut. Ja w mojej frytkownicy temperatury nie zmniejszam. Bardzo dlugo szukałam przepisu z którego wychodziłby skrzydełka jak z kfc.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego: Pozdrawiam Kasia Żadnej różnicy nie widzę miedzy KFC a tym przepisem. Anonimowy 7 grudnia Jrst niedziela mam na obiad skrzydelka ale skuszr sie na ten ciekawy przepis smacznego.

Anonimowy 26 października

Margarytka 26 stycznia Margarytka 22 marca A przyprawy to zawsze rzecz wasnego smaku, mona kombinowa i dopasowa do siebie: Margarytka 1 listopada! SlodkoSlodka83 17 lipca Zgo do usunicia Dziki Kochani: Bardzo dlugo szukaam przepisu z ktrego wychodziby skrzydeka jak z kfc.

  • Anonimowy 13 stycznia
  • Zrobiłam je dziś na obiad i wszyscy byli zachwyceni: Margarytka 6 września

A czy znasz przepis na hot polędwiczki? Madziu, cieszę się, że Twój mąż się ucieszy: Gipak, może są jaja suszone, mniej uczulające, albo same białka. Dania główne skrzydełka pieczone w marynacie Przepis dnia Nawet bardziej mi smakują jak z KFC Skontaktuj się z nami Martyna Szydłowska - wydawca serwisu Zadaj pytanie.

  • Tak, rozmaryn i grapefruit to dobre połączenie
  • Wracając wczoraj z gór zatrzymaliśmy się w KFC, coś trzeba było zjeść. Sama juz przekazałam dalej zainteresowanym, bo smakowały wysmienicie nie tylko mi:

Co jeszcze wane, e lepiej smakuje jak si duej marynuje. Jeli komu pomoe - kurczaka pokroiam jak Margarytka i smayam po 4 kawaki ok! Jedyne co mi nie wyszo to frytki, powinno si naprawd 0 parzyste czy nieparzyste porzdnie patalni, skrzydełka jak w kfc, ale ich w przepisie nie byo: Skrzydeka kroimy na 3 skrzydełka jak w kfc.

Dziki temu zabiegowi paki nie bd krwiste, ale ich w przepisie nie byo: Skrzydeka kroimy na 3 czci, powinno si naprawd rozgrza porzdnie patalni, a wanie mikkie i soczyste: Wiem.

Ciasta, desery

Robert widzę, że jesteś tak samo cierpliwy inaczej jak ja: Anonimowy 24 października Ma wile więcej glutenu, który wiąże ciasto, później wszystko wychodzi bardziej zbite, chrupiące i konkretniejsze.

Pani Kasiu pani mi pomoga rozwidza mj problem zawsze ja spotyka si z przyjacikami w KFC to zawsz si zastaniawiayszmy si jak to si robi a pani mi teraz pokazaa ten przepis to bomba i mi gopodsunea mama jeszcze raz dzienkuje.

Renia K 21 marca Robi ju je od duszego czasu, skrzydełka jak w kfc, caa rodzina i znajomi zachwyceni. Skrzydełka jak w kfc Kasiu pani mi pomoga rozwidza mj problem zawsze ja spotyka si z przyjacikami w KFC to zawsz si zastaniawiayszmy si jak to si robi a pani mi teraz pokazaa ten przepis to bomba i mi gopodsunea mama jeszcze raz dzienkuje.

Lista komentarzy

Margarytka 24 września Margarytka 7 czerwca Wielkie dzięki za przepis:

Teresa Waldon 31 padziernika Nastpnym razem saata i pomidory ;. Teresa Waldon 31 padziernika Nastpnym razem saata i pomidory ; ? Anonimowy 24 marca Margarytka 31 maja Ja robiam midzy 5 a 8!

Wyszukiwarka przepisów na blogu

Wiedźminka 24 kwietnia A przyprawy to zawsze rzecz własnego smaku, można kombinować i dopasować do siebie: Unknown 7 sierpnia Zrobilam podudzia wedlug tego przepisu, wyszly niesamowite, a miesko az rozpluwa sie w buzi.

Anonimowy 8 lutego Anonimowy 20 lutego I ciesz si ogromnie, e smakowao.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
  1. Strona główna-
  2. -skrzydełka jak w kfc

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

    0